Profesjonalne urządzenia czyszczące
Haerson dealer Numatic

biuro@haerson.pl +48 505 605 601

Maszyny czyszczące

Maszyny do czyszczenia Numatic przeznaczone są głównie do mycia powierzchni w magazynach, salonach, szkołach, hotelach, szpitalach czy halach sportowych. Urządzenia czyszczące o prostej konstrukcji, solidnie zbudowane są przede wszystkim wydajne i niezwykle skuteczne jako maszyny do mycia podłóg różnego rodzaju. Maszyny szorująco-zbierające Numatic codziennie są użytkowane w tysiącach obiektów w Polsce. Najczęściej wybierana maszyna do zmywania podłóg jest automatem prowadzonym, z zasilaniem sieciowym lub bateryjnym. Klienci, którzy stawiają na szybką pracę na dużym metrażu użytkują maszyny czyszczące Numatic samojezdne z fotelem dla operatora. Firma Numatic produkuje wysokiej jakości maszyny do zmywania podłóg, w tym maszyny do czyszczenia kostki brukowej, urządzenia do czyszczenia fug oraz urządzenia do czyszczenia płytek. Wymienione urządzenia myjące podłogi znaczenie ułatwiają codzienną pracą i zwiększając komfort korzystania z różnego typu obiektów. Firma Haerson Bartosz Wiśniewski jako autoryzowany dealer oferuje profesjonalne urządzenia myjące oraz urządzenie szorujące Numatic, gwarantując swoim klientom sprawny serwis i obsługę posprzedażową na najwyższym poziomie.

Wyświetlanie 1–16 z 31 wyników

Numatic producent

migawka1
Numatic to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów profesjonalnego sprzętu do sprzątania na świecie. W ofercie firmy znajdują się wszystkie urządzenia, niezbędne do sprzątania budynków przez ekipy sprzątające, jak i własny personel porządkowy: odkurzacze przemysłowe, maszyny czyszczące do podłóg, szorowarki do posadzek, wózki do sprzątania oraz wózki hotelowe...
(więcej…)

Serwis Numatic

migawka2
Realizujemy profesjonalne usługi serwisu, w tym napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych urządzeń do sprzątania angielskiej marki Numatic. Urządzenia czyszczące - wszystkie usługi napraw świadczone są przez wykwalifikowanych mechaników i specjalistów w dziedzinie profesjonalnego sprzątania. Mobilna sieć serwisowa to gwarancja szybkiej naprawy sprzętu w dowolnym miejscu...
Realizujemy profesjonalne usługi serwisu, w tym napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych urządzeń do sprzątania angielskiej marki Numatic. Wszystkie usługi napraw urządzeń czyszczących świadczone są przez wykwalifikowanych mechaników i specjalistów w dziedzinie profesjonalnego sprzątania. Mobilna sieć serwisowa to gwarancja szybkiej naprawy sprzętu w dowolnym miejscu, wybranym przez klienta na terenie całego kraju. Jako autoryzowany Dealer Urządzeń Czyszczących Numatic gwarantujemy, że do napraw wykorzystywane są wyłącznie oryginalne części i akcesoria produkcji firmy Numatic. Serwis obejmuje wszystkie urządzenia zakupione za naszym pośrednictwem: maszyny czyszczące, szorowarki, wózki do sprzątania, wózki hotelowe, profesjonalne odkurzacze przemysłowe oraz odkurzacze do prania. Udzielamy szczegółowych i fachowym informacji odnośnie napraw urządzeń czyszczących. Aby skorzystać z usług serwisu wystarczy wypełnić formularz i przesłać zlecenie naprawy urządzenia.

Serwis odkurzaczy, urządzeń i maszyn czyszczących Numatic

Mamy skuteczny serwis

Realizujemy usługi serwisu (napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych) sprzedawanych przez nas urządzeń do profesjonalnego sprzątania na terenie całego kraju.

Zgłoszenia serwisowe i zlecenia napraw urządzenia

Zlecenie naprawy urządzenia powinno zawierać następujące informacje:
  • typ i model urządzenia
  • jego numer seryjny
  • data zakupu
  • dane osoby zlecającej naprawę (imię, nazwisko, dane firmy, telefon do kontaktu)
  • dane do faktury płatnika
  • opis awarii
Gotowy formularz zlecenia naprawy można pobrać klikając w poniższy button. Zamów serwis numatic Usługi napraw urządzeń czyszczących świadczone są przez wykwalifikowanych i mobilnych mechaników sieci serwisowej Numatic. Do napraw wykorzystujemy tylko oryginalne części i akcesoria produkcji firmy Numatic.

Oryginalne części i akcesoria Numatic

Sprzedaż z gwarancją

Jako autoryzowany Dealer Urządzeń Czyszczących Numatic dostarczamy naszym klientom wyłącznie oryginalne części i akcesoria Numatic, takie jak: szczotki, worki, ssawy, gumy, prostowniki, baterie, ładowarki, akumulatory, obudowy, zbiorniki, pad holdery, trzymaki, uchwyty, silniki, pompki, turbiny, węże, rury itd. Skontaktuj się z nami na e-mail biuro@haerson.pl lub zadzwoń pod numer +48 58 352 09 73 Odpowiadamy natychmiast!

Szkolenia i kursy z profesjonalnego sprzątania

migawka3
Szkolenia dla firm sprzątających - Profesjonalne Sprzątanie w Praktyce Szkolenia dla firm sprzątających i pracowników Nasze szkolenia są dedykowane zarówno dla pracowników firm sprzątających, jak i osób starających się o pracę w firnie sprzątającej. Zapewniamy fachowe szkolenia z obsługi sprzętu i urządzeń czyszczących, maszyn do mycia podłóg, merytoryczne doradztwo i rzetelne wsparcie przy wyborze sprzętu sprzątającego. W branży profesjonalnego sprzątania jesteśmy od ponad 12 lat, co sprawia, że w tym zawodzie nie ma dla nas tajemnic. Szkolenia dla osób zakładających firmę sprzątającą Każdej osobie zakładającej własną działalność gospodarczą z zamiarem wykonywania usług sprzątania przyda się kurs profesjonalnego sprzątania.
(więcej…)

test

O Firmie

Numatic Haerson

logocolor1logocolor2
Firmę HAERSON założyliśmy w 2005 roku i od samego początku specjalizujemy się w branży profesjonalnego sprzątania.
(więcej…)

Działamy w całej Polsce

Działamy w całej Polsce

mapkaZaproś nas na bezpłatny pokaz maszyn czyszczących do swojego miasta. Pokażemy Ci, w jaki sposób skutecznie można wykorzystać poszczególne modele urządzeń do sprzątania oraz ich przewagę w porównaniu do konkurencyjnych maszyn sprzątających. https://www.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html
Dzwoń +48 505 605 601