Profesjonalne urządzenia czyszczące
Haerson dealer Numatic

biuro@haerson.pl +48 505 605 601

Odkurzacze piorące Numatic

odkurzacze1

Odkurzacze piorące Numatic

Profesjonalne odkurzacze piorące Numatic to przede wszystkim prostota budowy i wytrzymała konstrukcja. W odpowiedzi na potrzeby firm sprzątających Numatic zaprojektował i wyprodukował odkurzacz piorący, który idealnie sprawdza się jako urządzenie do prania tapicerki i sprzęt do prania dywanów, ale również może odkurzyć na sucho czy służyć jako odkurzacz do zbierania wody z podłogi. Od szeregu lat sprzedawane odkurzacze piorące Numatic serii CTD zdobyły uznania użytkowników łatwością obsługi i skutecznością prania. Dwusilnikowe głowice tych odkurzaczy zapewniają skuteczne osuszania pranych dywanów, tapicerek i wykładzin dywanowych. Mniejsze modele takie jak odkurzacz do prania wykładzin Numatic GVE370 czyli Numatic George oraz większa wersja Numatic CT470 sprawdziły się jako poręczne odkurzacze piorące do prac wspomagających w profesjonalnym sprzątaniu. Firma Haerson Bartosz Wiśniewski jako autoryzowany dealer odkurzaczy piorących Numatic zapewnia swoim klientom profesjonalne szkolenia z zakresu prania dywanów i tapicerek przy użyciu odkurzaczy piorących Numatic.

Numatic producent

migawka1

Numatic to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów profesjonalnego sprzętu do sprzątania na świecie. W ofercie firmy znajdują się wszystkie urządzenia, niezbędne do sprzątania budynków przez ekipy sprzątające, jak i własny personel porządkowy: odkurzacze przemysłowe, maszyny czyszczące do podłóg, szorowarki do posadzek, wózki do sprzątania oraz wózki hotelowe…

(więcej…)

Serwis Numatic

migawka2

Realizujemy profesjonalne usługi serwisu, w tym napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych urządzeń do sprzątania angielskiej marki Numatic. Urządzenia czyszczące – wszystkie usługi napraw świadczone są przez wykwalifikowanych mechaników i specjalistów w dziedzinie profesjonalnego sprzątania. Mobilna sieć serwisowa to gwarancja szybkiej naprawy sprzętu w dowolnym miejscu…

(więcej…)

Szkolenia i kursy z profesjonalnego sprzątania

migawka3

Szkolenia dla firm sprzątających – Profesjonalne Sprzątanie w Praktyce Szkolenia dla firm sprzątających i pracowników Nasze szkolenia są dedykowane zarówno dla pracowników firm sprzątających, jak i osób starających się o pracę w firnie sprzątającej. Zapewniamy fachowe szkolenia z obsługi sprzętu i urządzeń czyszczących, maszyn do mycia podłóg, merytoryczne doradztwo i rzetelne wsparcie przy wyborze sprzętu sprzątającego. W branży profesjonalnego sprzątania jesteśmy od ponad 12 lat, co sprawia, że w tym zawodzie nie ma dla nas tajemnic. Szkolenia dla osób zakładających firmę sprzątającą Każdej osobie zakładającej własną działalność gospodarczą z zamiarem wykonywania usług sprzątania przyda się kurs profesjonalnego sprzątania.

(więcej…)

test

O Firmie

Numatic Haerson

logocolor1logocolor2
Firmę HAERSON założyliśmy w 2005 roku i od samego początku specjalizujemy się w branży profesjonalnego sprzątania.
(więcej…)

Działamy w całej Polsce

Działamy w całej Polsce

mapkaZaproś nas na bezpłatny pokaz maszyn czyszczących do swojego miasta. Pokażemy Ci, w jaki sposób skutecznie można wykorzystać poszczególne modele urządzeń do sprzątania oraz ich przewagę w porównaniu do konkurencyjnych maszyn sprzątających.
https://www.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html

Dzwoń +48 505 605 601