Profesjonalne urządzenia czyszczące
Haerson dealer Numatic

biuro@haerson.pl +48 505 605 601

Szorowarki Numatic

szorowarki

Szorowarki Numatic

Szorowarki Numatic to urządzenia sprawdzone w najtrudniejszych warunkach. Jednotarczowe szorowarki automatyczne są użytkowane w codziennej pracy przez firmy sprzątające, firmy budowlane lub firmy parkieciarskie. Szorowarki do posadzek Numatic cechują się prostą budową i łatwą obsługą. Szeroki zakres szorowarek jednotarczowych firmy Numatic spełni wymagania różnorodnych użytkowników. Urządzenia szorujące Numatic można wykorzystać jako maszyny do szorowania podłóg różnego rodzaju i urządzenia do mycia posadzek, polerowania powłok zabezpieczających, szlifowania podłóg olejowanych, renowacji i olejowania podłóg drewnianych. Jednotarczowe urządzenia do utrzymania czystości można również z powodzeniem stosować przy krystalizacji marmuru i szlifowaniu podłóg kamiennych. Poza tym mogą być używane jako maszyny do czyszczenia kostki. Dla firm sprzątających szorowarki Numatic staną się nieocenione przy szamponowaniu wykładzin dywanowych oraz praniu dywanów. Firma Haerson Bartosz Wiśniewski jako autoryzowany dealer urządzeń czyszczących Numatic zapewnia swoim klientom fachowe doradztwo oraz szkolenia z zakresu obsługi urządzeń takich jak: maszyny szorująco-zbierające, froterki do parkietu, urządzenia do polerowania oraz inne urządzenia do czyszczenia podłóg.

Numatic producent

migawka1

Numatic to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów profesjonalnego sprzętu do sprzątania na świecie. W ofercie firmy znajdują się wszystkie urządzenia, niezbędne do sprzątania budynków przez ekipy sprzątające, jak i własny personel porządkowy: odkurzacze przemysłowe, maszyny czyszczące do podłóg, szorowarki do posadzek, wózki do sprzątania oraz wózki hotelowe…

(więcej…)

Serwis Numatic

migawka2

Realizujemy profesjonalne usługi serwisu, w tym napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych urządzeń do sprzątania angielskiej marki Numatic. Urządzenia czyszczące – wszystkie usługi napraw świadczone są przez wykwalifikowanych mechaników i specjalistów w dziedzinie profesjonalnego sprzątania. Mobilna sieć serwisowa to gwarancja szybkiej naprawy sprzętu w dowolnym miejscu…

(więcej…)

Szkolenia i kursy z profesjonalnego sprzątania

migawka3

Szkolenia dla firm sprzątających – Profesjonalne Sprzątanie w Praktyce Szkolenia dla firm sprzątających i pracowników Nasze szkolenia są dedykowane zarówno dla pracowników firm sprzątających, jak i osób starających się o pracę w firnie sprzątającej. Zapewniamy fachowe szkolenia z obsługi sprzętu i urządzeń czyszczących, maszyn do mycia podłóg, merytoryczne doradztwo i rzetelne wsparcie przy wyborze sprzętu sprzątającego. W branży profesjonalnego sprzątania jesteśmy od ponad 12 lat, co sprawia, że w tym zawodzie nie ma dla nas tajemnic. Szkolenia dla osób zakładających firmę sprzątającą Każdej osobie zakładającej własną działalność gospodarczą z zamiarem wykonywania usług sprzątania przyda się kurs profesjonalnego sprzątania.

(więcej…)

test

O Firmie

Numatic Haerson

logocolor1logocolor2
Firmę HAERSON założyliśmy w 2005 roku i od samego początku specjalizujemy się w branży profesjonalnego sprzątania.
(więcej…)

Działamy w całej Polsce

Działamy w całej Polsce

mapkaZaproś nas na bezpłatny pokaz maszyn czyszczących do swojego miasta. Pokażemy Ci, w jaki sposób skutecznie można wykorzystać poszczególne modele urządzeń do sprzątania oraz ich przewagę w porównaniu do konkurencyjnych maszyn sprzątających.
https://www.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html

Dzwoń +48 505 605 601